Čís. položky 6940

Maler des 20. Jh

. Rückseite betitelt "Am Bachlberg Prof. Franz Ludwig",Öl/Karton, ca. 15 x 20 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

26.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 26.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.05. - 26.05.2010