Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Viktor Kuschel

(Wien 1876 geb.) "Baumschlag", rechts unten signiert und datiert V. Kuschel, Öl/Karton, ca. 56 x 48 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Viktor Kuschel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 26.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.05. - 26.05.2010