Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Robert Scheffer

(Wien 1859-1934) "Straße in Baden bei Wien", links unten signiert Rob. Scheffer, Öl/Leinwand, ca. 60 x 47 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Scheffer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.05. - 26.05.2010