Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 203

Werner Berg

Werner Berg - Art and Antiques

(Elberfeld 1904 - 1981 Rutarhof/Kärnten, Studium an der Wiener und Münchner Akademie, sowie im Atelier von Emil Nolde) Auf dem Heimweg, im Stock signiert Werner Berg, Lithographie, Blattgröße 41 x 31 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.06.2010 - 16:00

Vyvolávací cena:

Werner Berg

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 10.06.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.05. - 10.06.2010