Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 192

Karl Korab *

Karl Korab * - Art and Antiques

(geb. 1937 Falkenstein, Studium an der Akademie der Bildenden Künste bei S. Pauser) Stillleben mit Maske, signiert Korab, Mischtechnik/Collage auf Papier, Bildausschnitt 20 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.06.2010 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Karl Korab *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 10.06.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.05. - 10.06.2010