Čís. položky 159 #

Fritz Silberbauer

(Leibnitz 1883-1974 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Akademie in Wien), Kraftwerksbau, handsigniert F Silberbauer, Radierung, Stockgröße 30 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

10.06.2010 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fritz Silberbauer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.06.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.05. - 10.06.2010

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)