Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Robert Voit (Foit)

Robert Voit (Foit) - Kunst und Antiquitäten

(Graz 1889-1963, Studium an der Landeskunstschule Graz) Stillleben mit Rosen, signiert Rob. Voit, Öl auf Karton, 41,5 x 38 cm, bronzefarbiger Holzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

10.06.2010 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 475,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Robert Voit (Foit)

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 10.06.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.05. - 10.06.2010