Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

F. KOVACIC

(Jugoslawischer naiver Maler, 2. Hälfte 20. Jhdt.) "Dorf in Winterlandschaft" unten links signiert: F. Kovacic, Hinterglasmalerei, ca. 40 x 50 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

F. KOVACIC

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.05. - 27.05.2010