Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 207

Carry Hauser

Carry Hauser - Moderne Kunst in Linz

(Wien 1895-1985 Rekawinkel, NÖ)"Maskierung", oben monogrammiert CH 10.00, Mischtechnik auf Papier, ca. 14,5 x 9,5 cm, Passepartout

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.06.2010 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Carry Hauser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderne Kunst in Linz
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010