Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Fritz Aigner

Fritz Aigner - Modern Art

(Linz 1930-2005) "Erotische Darstellung", seitlich rechts monogrammiert FA, Federzeichnung, ca. 29 x 38 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

10.06.2010 - 17:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Fritz Aigner

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Modern Art
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010