Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 116

Robert Mittringer

Robert Mittringer - Modern Art

(Linz 1943 geb.) "Blumenstillleben", unten monogrammiert MR, Mischtechnik auf Papier, ca. 44 x 30 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.06.2010 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 450,-
Vyvolávací cena:

Robert Mittringer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Modern Art
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010