Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 115

Erich Ruprecht*

Erich Ruprecht* - Modern Art

(Geistthal 1931 geb.) "Blumenstrauß in Vase", rechts unten signiert E. Ruprecht, Aquarell auf Papier, ca. 35 x 46 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.06.2010 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 225,-
Odhadní cena:
EUR 350,- do EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Erich Ruprecht*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Modern Art
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010