Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 113

Josef Fischnaller

(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) "Stillleben", rechts unten signiert und datiert Fischnaller (19)81, Farbkreidezeichnung auf Karton, ca. 51 x 73 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.06.2010 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 563,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Josef Fischnaller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderne Kunst in Linz
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010