Ernst Balluf
(Linz 1921-2008) "Baum", rechts unten signiert Ernst Balluf, Öl/Platte, ca. 22 x 22 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
10.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf
Aukce: | Moderne Kunst in Linz |
Datum: | 10.06.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 10.06.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: