Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 58

Friedrich Alphons MAGG

Friedrich Alphons MAGG - Modern Art

(Zürich 1891 - 1967) "Afrikanergruppe", unten rechts signiert: F. A. Magg, Rückseite mit Klebeetikett, betitelt, Öl auf Malpappe, ca. 38 x 45 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.06.2010 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 325,-
Odhadní cena:
EUR 450,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

Friedrich Alphons MAGG

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Modern Art
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010