Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 45

Franz Leitgeb

Franz Leitgeb - Moderne Kunst in Linz

(1911-1997) "Ein guter Schluck", rechts unten signert Franz Leitgeb, Öl/Platte, ca. 26 x 21 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

10.06.2010 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 450,-
Vyvolávací cena:

Franz Leitgeb

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderne Kunst in Linz
Datum: 10.06.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.05. - 10.06.2010