Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

Bruno Hess

(Wien 1888-1949) Bei Johnsbach in der Steiermark, betitelt, signiert Bruno Hess, Aquarell auf Papier, 30 x 20 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Bruno Hess

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 18.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.05. - 18.05.2010