Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Josef LANCEDELLI d. J

. (Wien 1807 - 1879) "Die Vertheidigung des Kirchhofes von St. Lucia" 6. Mai 1849, durch das k. k. österreichische Jägerbataillon"Kopal", Kreidelithografie mit gelber Tonplatte, Wien, J. Höflich, um 1850/60, signiert "N. d. Natur gez. v. R. Swoboda - Lith. v. J. Lancedelli", ca. 22 x 29 cm, Papier 36,5 x 53 cm, Ränder leicht angestaubt, äußere Randeinrisse

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef LANCEDELLI d. J

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 20.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.05. - 20.05.2010