Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Anton JANK

(Wien 1874 - 1956) "Damenportrait" unten links signiert: A. Jank,Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 42,5 x 34 cm, gerahmt Ruf 260

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anton JANK

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.05. - 12.05.2010