Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Lena BAURNFEIND

(Wien 1875 - 1953 Innsbruck) "Glockenblumen in Vase" oben links signiert: Lena Baurnfeind, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, 64 x 51 cm, gerahmt Ruf 800

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Lena BAURNFEIND

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.05. - 12.05.2010