Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ludwig Karl STRAUCH

(Wien 1875 - 1959 Klosterneuburg) "Nach dem Segen in Innerlatern/Vorarlberg" rechts unten signiert und datiert: L. K. Strauch (19)47,Öl auf Karton, ca. 60 x 43 cm, gerahmt Ruf 220,-

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Karl STRAUCH

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.05. - 12.05.2010