Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195

Jutta Sika

(Linz 1877-1964 Wien)"Blumenstock", rechts untensigniert Jutta Sika, Mischtechnik auf Karton, ca.58 x 45 cm, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jutta Sika

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.05. - 12.05.2010