Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 173

2 Klosterarbeiten

des19. Jh., "Pietà", ausGipsmasse, fein gearbeitet, ovale Metallrahmen, tlw. verglast, ca. 6 x 5 cm und9 x 7 cm, etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

2 Klosterarbeiten

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.05. - 12.05.2010