Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 157

Gruber

(Deutschland 1. Hälfte20. Jh.)"Pfeifenraucher", links untensigniert Gruber, Öl/Leinwand, ca. 25 x 20 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gruber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.05. - 12.05.2010