Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 150 #

Carl Rotky

(Graz 1891-1977 Grottenhof/Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos)"Rathaus", handsigniert C. Rotky, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 12 x 9 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carl Rotky

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Möbel, Teppiche, Schmuck, Silber, Uhren
Datum: 10.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.04. - 10.05.2010