Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 137

Karl Schüssler *

(Wolfsberg 1941 geb.) Lithografie "Ohne Titel", signiert K. Schüssler, datiert88, beschriftet VI/16/50,50 x 35 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Karl Schüssler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Schmuck, Bilder, Teppiche, Möbel, Varia
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.04. - 12.05.2010