Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 50

Pepo Grabner

(Klagenfurt 1897-1991)"Kriegsgefangene", Aquarell auf Papier, unsigniert,33,5 x58 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pepo Grabner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Art and Antiques
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.04. - 12.05.2010