Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 25

Kleines Kästchen

, Historismus um 1900, Fichtenholzkorpus, nuss furniert,1 Tür,85 x 55 x27 cm,1 Schlüssel, Alters-u. Gebrauchsspuren

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Kleines Kästchen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Schmuck, Bilder, Teppiche, Möbel, Varia
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.04. - 12.05.2010