Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Aladar Eddi Illes

(Szolnok 1872-1911) Kühe im Stall und Futter fürdas Kalb, beide Bildersigniert E. Illes A., Öl aufKarton, ca. 33 x 45 cm, gerahmt,(2), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

05.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Aladar Eddi Illes

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 05.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 05.05.2010