Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

A. Schreyer

(Wien um 1940) St. Stephan, Nordturm, signiert und datiert A. Schreyer 1940, Aquarell aufPapier, 54 x 35 cm, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.05.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

A. Schreyer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 05.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 05.05.2010