Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

R. Weber

(2. Drittel 20. Jahrhundert) Blick auf das Tote Gebirge, signiert R. Weber, Öl aufLeinwand, 60,5 x 80,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

R. Weber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 05.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 05.05.2010