Čís. položky 7904

Englische Schule

der 1. Hälfte des 19. JahrhundertsBewaldete Landschaft mitBauernhäusern, unten rechtssigniert, Öl auf Leinwand, 30x 40 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

old.masters@dorotheum.com

05.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Englische Schule

old.masters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 05.05.2010

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.