Hans Fronius
,Sarajevo 1903 - 1988 Wien,"Danton angeklagt" Radierung1986, signiert Hans Fronius86, Nr. 104/120, 33,5 x 21,5 cmWVZ R 353. gerahmt.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.05.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Hans Fronius
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Datum: | 17.05.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.05. - 15.05.2010 |
Položky z jiných aukcí
- Josef I.
- Brillant Münzcollier
- Brillant Smaragdring