Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Stella BARRETO *

(Portimao/Algarve 1952 geb.)"Desenvolimento Azul-Cinza"links unten signiert unddatiert: Stella Barreto(19)98, rückseitig signiert, datiert und betitelt,Öl/Mischtechnik auf Leinwand, ca. 60 x 100 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Stella BARRETO *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 06.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.04. - 06.05.2010