Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Rosl POPP

(München, Mitte 20. Jhdt.)"Kinderfreuden"unten rechts monogrammiert: RP, Pastellkreide auf Papier, ca. 28 x 23 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rosl POPP

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 06.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.04. - 06.05.2010