Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Altschliffbrillant Brosche

Weißgold 18-karätig, mit Altschliffbrillanten zus. ca.0,55 ct, 10,5 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalenøg10

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

06.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Altschliffbrillant Brosche

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 06.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.04. - 06.05.2010