Čís. položky 7009

Künstler Mitte 20. Jh. Music-Band,

Öl aufHartfaserplatte undeutlichbezeichnet, 78 x 120 cm. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Varia, Teppiche, Möbel, Bilder
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.04. - 05.05.2010

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.