Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Süddeutsche Schule

der Mitte des 19. Jahrhunderts Bildnis Johann Peter Wilckens (1776-1856), großherzogl. badischer Oberamtmann zu Heidelberg, Öl auf Leinwand, 38,3 x 30,5 cm , gerahmt, (GS)

Provenienz: aus dem Nachlaß des Dirigenten Prof. Otmar Suitner.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

27.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Süddeutsche Schule

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 27.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.04. - 27.04.2010