Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 20. Jh

."Sonnenblumen", links untensigniert und datiert (19)47,Öl/Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

28.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler des 20. Jh

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 28.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.04. - 28.04.2010