Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Karl Kuna

(Aussig 1881-1943 Linz)"Verführung", Aquarell aufKarton, ca. 25 x 15 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

28.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Franz Karl Kuna

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.04. - 28.04.2010