Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Horst Jannsen

(Hamburg 1929-1995)"Thomas Mann", rechts untensigniert Jannsen, in derPlatte datiert 22. 2. (19)66, Lithografie, Blattgröße ca.52 x 40 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horst Jannsen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.04. - 28.04.2010