Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Johann Wilhelm Frey

(Radstadt 1830 - 1909 Wien) Betitelt "Sonntags", linksunten signiert J. W Frey, Aquarell auf Papier, kaschiert auf Karton, ca. 25,5 x 16 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann Wilhelm Frey

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.04. - 28.04.2010