Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) 2 Bücher "Lithographe Band V 1972-1975", "Lithographe IV 1969-1972", Vorzugsausgabe mit 5 Original- farblithografien, foliert
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2018 - 15:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Joan Miro *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.02.2018 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-