Klosterarbeit 19. Jh.
"Jesuskind", aus Wachs, bekleidet, reich mit Imitationsperlen bestickt, farbloser mundgeblasener Glassturz, ergänzter Holzsockel, Höhe ca. 48 cm, beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2018 - 15:35
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Klosterarbeit 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.02.2018 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |