Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Gudrun REUBEL *

Gudrun REUBEL * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Oberndorf 1944 geb.) "Ohne Titel" unten rechts signiert, Farbradierung Nr. 5/50, Plattengröße ca. 39 x 49 cm, Passepartout, verglast, Spezialrahmen SW 300 - 360

Provenienz: Privatsammlung Salzburg

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Gudrun REUBEL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.02. - 27.02.2014