Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Margarete HAMMERSCHLAG *

Margarete HAMMERSCHLAG * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1902 - 1958 London) "Hallstatt" rückseitig Nachlassstempel, Tuschfeder/Aquarell auf Papier, ca. 36 x 53,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Margarete HAMMERSCHLAG *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.02. - 27.02.2014