Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Rudolf HOFLEHNER *

Rudolf HOFLEHNER * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1916 - 1995 Toscana) "Figur und Variation" - 1969 unten rechts signiert, nummiert: 25/50, Radierung, Plattengröße ca. 51,5 x 37,5 cm, Glas etwas beschlagen, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rudolf HOFLEHNER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.02. - 27.02.2014