Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannter Aquarelles des 19./20. Jhdts.

Unbekannter Aquarelles des 19./20. Jhdts. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Junge Frau im Typus der Hl. Magdalena mit Interieur" Mischtechnik auf Papier, ca. 18 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.02. - 27.02.2014