Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 100

Siegfried Schwab *

Siegfried Schwab * - Um?ní

(Rottenmann 1927-2010) Blick auf den Grimming, signiert, datiert Schwab 1960, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 42 x 28,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Siegfried Schwab *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní
Datum: 19.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.03. - 19.03.2014