Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7068

Russische Deckeldose,

Silber, Scharnierdeckel, floral graviert, Meisterzeichen, Kokoschnikkopfpunze 1908-1917, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.02.2014 - 13:00

Vyvolávací cena:

Russische Deckeldose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 18.02.2014 - 13:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.02. - 18.02.2014